24. Rainbow CSCTA Convention

  • 26. - 28.5.2017
  • ZŠ. Veronské nám., Praha 10 - Petrovice
  • Basic - C2, RD

více informací


17th Rainbow CSCTA Convention
V květnu Praha rozkvete nejen květy, ale i barevnými sukněmi a košilemi squareových a roundových tanečníků!  

V letošním roce se dostalo cti pořádat Českou a Slovenskou Convention našemu klubu Country Farrow. Vzhledem ke spojeni Convention s tradiční klubovou akci Rainbow se akce jmenuje 17th Rainbow  CSCTA Convention a obsahově bude kombinaci obou uvedených akcí.  

Proto Vás členové Country Farrow zvou, abyste si přijeli zatancovat, setkat se s přáteli, užít si zábavu při tanci a během afterparty i projít se rozkvetlou Prahou při příležitosti 17. Convention,  která se bude konat 22.5.-24.5.2009 v areálu České zemědělské univerzity v Praze 6-Suchdole, Kamýcká 129.  

Tančit se bude square dance B (8 hod), MS (9 hod), Plus (9 hod), A1 (9 hod), A2 (8 hod), C1 (8 hod), line dance (3,5 hod) a round dance fáze II.-VI.  
 
Tancem vás povedou  Alex Stillwell (GB), Walt Burr (GB), Jana Hanzalová, Karolina Kalendová, Soňa Valtýniová, Vladimír Andris, Michal Bayer [CF], Michal Beneš, Matyáš Brenner, Josef Cisarík [CF], František Čermák, Petr Dušek, David Dvořák [CF], Pavel Hosenseidl [CF], David Hrbáč, Michal Janák, Rostislav Kučera, Tomáš Machalík, Miloslav Malý, Tomáš Mrkvička, Pavol Novotný, Martin Podlaha, Jiří Rogalewicz, Petr Rohovský, Jiří Ščobák [CF] (SK), Jiří Slabý [CF], Martin Sládek, Karel Štefek, David Tesař [CF], Antonín Vašut, Pavel Vondrák.  

Organizaci akce výrazně usnadní předregistrace, která nám umožní stanovit počet badgí a upomínkových předmětů, urychlí registraci na místě, což je i ve vašem zájmu, a pomůže předběžně zjistit počty tanečníků na určitých levelech. Tato informace je velmi důležitá, protože na jejím základě se podle počtu tanečníků a velikosti haly rozmístí levely do přiměřených hal. Proto vás laskavě prosíme, abyste co nejdříve využili možnosti předregistrace na http://convention.countryfarrow.cz/. A hlavně: předregistrovaným účastníkům nabízíme i výhodnou slevu, snížení ceny z 350,- na 300,- Kč. Na uvedených webových stránkách  je také možno si vybrat a objednat upomínkové předměty a všechna hlavní jídla, pochutnají si všichni.  

Nebude chybět ani vyhlášený squareový obchod Heleny a Luboše Štěpánových! 

Těšíme se, že se všichni sejdeme v květnu na 17. Convention v opravdu hojném počtu!!! 

www: http://convention.countryfarrow.cz
Email:
convention@CountryFarrow.cz


Call: (+420) 608 169 392

 

Odkazy

Taneční akce

23. - 25.02.2018
Roundová nalejvárna fáze IV
( Dostavník Brno) Jiříkovice
IV
Stránky klubu: www.dostavnik.com

02. - 04.03.2018
Veřovice
(Hukilau) Veřovice
B-A1
vlada389@seznam.cz

02. - 04.03.2018
Line Dance Weekend
(LDC Karolina Brno) Orlovna Jiříkovice (u Brna)
LD

Více akcí